Dünya

Açık dünya inşa etme oyunu Towers of Aghasba duyuruldu

 
Geliştirici grup Dreamlit Games, PlayStation 5 ve PC (Steam) için açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Towers of Aghasba’yı duyurdu. Oyun 2024 yılında çıkacak. Oyunda oyuncular genişleyen ekosistem sayesinde büyük bir ada üzerine yerleşim yerleri kurabilecek ve gelişmiş bir açık dünya deneyimi kazanabilecekler.
 
Bina mekaniğine dayalı aksiyon rol yapma deneyimi
 
 
 
Towers of Aghasba, temel olarak açık dünyada geçen bir inşa oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncular bu yapımda hayallerindeki fantastik bir adayı inşa edebilirler. Oyunda bize Aghasba isimli bir dünya sunuluyor ve bu ıssız ama ilginç diyarda çevreyi keşfedebiliyoruz. Çevreyi keşfederken yırtıcı yaşamla dolu garip ve garip kısımlarla karşılaşabilir ve orada kendi yapılarımızı kurabiliriz.
 
Sürekli büyüyen ve karmaşık ekosistemlere sahip olan bu dünyada kasabalar ve köyler inşa edebilir ve bu sayede doğayı sabit bir durumda tutabiliriz. Medeniyetin temellerini atabileceğimiz bu dünyaya arkadaşlarımızı davet edebileceğimiz online co-op modu da bulunuyor. Bu sayede PvE deneyimi kazanabiliriz.
 
Oyun bize ne sunuyor?
 
 
 
Kısaca özetlemek gerekirse oyunda hem tek oyunculu hem de PvE çok oyunculu yapı bulunuyor. Ayrıca renkli ve ilgi çekici bir dünya tasarımı da bizleri bekliyor. Ayrıca kendi bölgemizi kurabileceğimiz, mistik yaratıklarla dolu güçlü ve dinamik ekosistemler var. Son olarak oyun içerisinde Antik Aghasba ülkesinin tarihini ve gizemini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.
 
Towers of Aghasba duyuru fragmanı
 
 

erzin-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu