Yaşam

Arama Konusu Nedir, Oyuncular Kimlerdir? Disney Plus’ın Yeni Dizisi Arayışına İlişkin Tüm Detaylar!

Disney Plus’ın yepyeni dizisi Quest, 14 Haziran itibarıyla yayın hayatına başladı. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Emin Alper’in oturduğu Quest şimdiden herkes için merak konusu haline geldi. Başrollerini Mehmet Günsur ve Aslı Enver’in paylaştığı Ara’nın detayları araştırılmaya başlandı. Peki Quest’in konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Görev nerede alınır?

Gelin detayları birlikte görelim.

Arama Konusu Nedir?

Arayış’ta metropol hayatından bunalmış bir genç kızın ruhani yolculuğu anlatılıyor. Nisan, yaşadığı hayata sıkışıp kalmış, kendini hasta ve mutsuz hisseden, nereye gideceğini bilemeyen bir ruhtur.

Bu durumdan kurtulmak ister ve bir arkadaşıyla bir ‘şifa seansına’ katılır. Ancak Nisan’ın arkadaşının ortadan kaybolması her şeyi değiştirecektir.

Nisan, arkadaşının izini sürmeye başlar ve şüpheli bir tarikat hakkında bilgi alır. Arkadaşının kaybolmasından tarikatı sorumlu tutsa da verdiği sözlere kayıtsız kalamaz.

Nisan, hem arkadaşını bulmak hem de ruhunu iyileştirmek için gizemli bir ruha sahip olan Tufan’ın peşine düşer. Tufan, Nisan’ı bilinmezliğe sürükleyecektir.

Quest Oyuncuları kimlerdir?

Quest dizisindeki başrollerde Aslı EnverVe Mehmet Günsur var. Dizinin ünlü oyuncularından oluşan ekip şu şekilde işe alınır:

  • Körfez Kayaları

  • Devin Özgür Çınar

  • Erol Babaoğlu

  • Şeyma Gökçe Cengiz

  • İpek Türktan

  • Onur Ünsal

  • Erdem Şenocak

  • Begüm Akkaya

Quest dizisinin yönetmen koltuğunda Altın Portakal Ödülü’ne layık görülen Emin Alper oturuyor.

Dizinin senaryosunu Özlem Yücel ve Nükhet Bıçakçı kaleme alıyor. Bir kadının kendini arayışının öyküsünü anlatan dizinin şu anda bir sezonu var. Yeni sezonun gelip gelmeyeceği konusunda henüz bir bilgi yok.

Quest Nereden İzlenir?

Aslı Enver ve Mehmet Günsur’un başrollerini paylaştığı Arama, Disney Plus’ta yayınlandı. 14 Haziran Çarşamba prestiji ile platformda üyelik oluşturarak diziyi izleyebilirsiniz.

haber-demirci.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu