Haber

Bakan Kurum: “Milletimiz her zaman yalandan, reklamdan, algıdan değil, doğrudan ve onun gibi olanlardan yana olmuştur”

Bakan Kurum: “Milletimiz her zaman yalandan, reklamdan, algıdan değil, doğrudan ve onun gibi olanlardan yana olmuştur”

İSTANBUL – Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Beykoz İstişare Toplantısı programına katıldı. Bakan Kurum, “İstanbul genelinde 741 bin bağımsız bölüm için 166 bin başvuru aldık, bu da yaklaşık 2,9 milyon kardeşimizin devletine güvendiği ve güvendiği anlamına geliyor.”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, bugün Beykoz İstişare Toplantısı’na katılarak, 14 Mayıs genel seçimlerinde AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili seçilmesinde verdikleri destekten dolayı kendisine teşekkür etti.

“Milletimiz batıla değil, reklama, algıya ve kendisine benzeyenlere hep haktan destek vermiştir”

Bakan Kurum, “Milli mücadele ruhunun yeşerdiği ve Gazi Mustafa Kemal’in gençlerimize armağan ettiği 19 Mayıs Gençlik ve Kültür Bayramı. Spor Gençlerimizin, ülkemizin tüm gençlerinin bayramını kutluyorum. İstanbul genelinde 741 bin bağımsız bölüm için ‘Yarımımız’ kampanyasına bugüne kadar 166 bin başvuru aldık, bu da yaklaşık 2,9 milyon kardeşimizin devletine güvendiği ve güvendiği anlamına geliyor. Milletimiz hiçbir zaman kendisiyle alay edilmesine, hatta gerekçesi yüzünden hor görülmesine izin vermemiş, her zaman doğruya, geçersizliğe, tanıtıma, algıya değil, her zaman yanında olanlara destek vermiştir. Beykoz’un hemen hemen her mahallesinde uzun zamandır beklediğimiz imar planlamalarımızı hızla tamamladık, tüm planlarımızı askıya aldık. Vatandaşlarımız kabul etsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu