Ekonomi

Bekir Ağırdır: İYİ Parti intihar etti!

Araştırmacı Bekir Ağırdır, GÜZEL Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’in CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ortak aday kararlılığına karşı Altı Masa’dan ayrıldığını ve buna ilişkin yaptığı açıklamada kullandığı dilin “çok tuhaf” olduğunu söyledi.

T24’te Candan Yıldız’ın sunduğu yayına katılan ve gazeteci Murat Sabuncu’nun sorularını yanıtlayan Ağırdır, “Sadece gidiş değil, ayrılırken kullanılan dili de çok tuhaf bulduğumu söylemeliyim. hiç beklemediğim bir şeydi.”

Akşener’in açıklamalarına ilk yorum olarak “İyi Parti intihar etti” fikrini gündeme getiren Heavy, Akşener’in işaret ettiğine değil parti seçmeninin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısındaki adaya oy vereceğini söyledi.

İmamoğlu ve Yavaş davete cevap vermeyecek

Ağırdır, Akşener’in cumhurbaşkanı adayı olma çağrısı yaptığı CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın çağrıya “cevap vermeyeceğini” söyledi. Ağırdır; CHP’li hiçbir belediye başkanının bu durumla, böyle bir gidişle yan yana duracağını düşünmüyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu