Haber

Canik’te Ara Tatil Heyecanı Yaşanacak

Canik Belediyesi yarıyıl tatilinde öğrencilere özel programlar düzenliyor.

Canik Belediyesi, ilçede klasik haline gelen ara tatil programlarıyla öğrenci ve velilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Canik Belediyesi’nin 2020 yarıyıl tatili boyunca düzenleyeceği Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü Bilim Etkinliği, Canik Pisti Etkinliği, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü Proje Festivali ve Karne Hediye Çekilişi programıyla ilçede yarı tatil dönemi dolu dolu geçecek. dönem tatili. Canik’te düzenlenecek programlarda öğrenciler bilim, teknoloji, sanat ve spor alanlarında eğitim ve etkinliklerle bir araya gelecek.

 

Özel Hazırlanmış

Öğrencilerin yarıyıl tatilini verimli geçirebilmeleri için ilçede birçok etkinlik ve program düzenlediklerini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Öğrencilerimizin yarıyıl tatilini verimli geçirmeleri için ilçemizde program ve etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Her anlamda dönem tatili. Bilim ve teknoloji etkinliklerimizle çocuklarımızın yeni nesil teknolojileri öğrenmesini sağlayacağız. Değerli bir terapi aracı olan spor ve sanat faaliyetlerimizle çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunacak, sosyal yönlerini güçlendireceğiz. “İlçemizde klasik haline getirdiğimiz yarıyıl tatil programlarımızla çocuklarımızın tatil sevincini paylaşacağız” dedi.

 

Canik’te Tatil Aktivitelerle Dolu

Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü Proje Festivali 20-21 Ocak 2024 tarihleri ​​arasında Piazza AVM’de, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü Bilim Etkinliği 22-28 Ocak 2024 tarihleri ​​arasında Piazza AVM’de ve Canik Pisti Etkinliği ise 22 Ocak-2024 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecektir. 02 Şubat 2024, Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’nde yapılacaktır. Canik Belediyesi tarafından, etkinliklerle ilgili detaylı bilgiye Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi sosyal medya hesaplarından ulaşılabileceği bildirildi. Açıklamada, Karne Bonus Çekiliş programına başvuruların 28 Ocak 2024 tarihine kadar Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden yapılabileceği kaydedildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu