Ekonomi

Ege ile Akdeniz’in fenomen markası “Dönerci Maydanoz Ali” sezona iddialı giriyor

Sahil tatilini tercih eden binlerce kişiyi ağırlayan köklü işletme, günlük 150 kilodan fazla et satışıyla kendi coğrafyasında rekora koşuyor. Geleneksel Türk dönerini modern sunumlarla birleştirerek fark yaratan Dönerci Maydanoz Ali, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu Datça’da yerleşik lezzete prestij katıyor…

Kaliteli ve katkısız etleri, özgün baharat karışımları ve sıra dışı sunumlarıyla kısa sürede Datça ve çevresinde yoğun ilgi gören Dönerci Maydanoz Ali, geleneksel Türk dönerine benzersiz dokunuşlarla farklı bir boyut kazandırıyor.

 

Yaklaşık yarım asır önce dönerin en lezzetlisini sunma misyonuyla yola çıktıklarını belirten “Dönerci Maydanoz Ali” markasının kurucusu Ali Sarar, “Mekânımızda geleneksel tariflere sadık kalarak hazırlanan dönerleri, damak ve göz dostluğunda farklı çekim alanları yaratarak müşterilerimizle paylaşıyoruz. Herkesin merak ettiği orijinal dönerimizin reçetesi, kaliteli malzeme ve özgün tekniklerle yazılıyor. Yaklaşık yarım asrın verdiği tecrübeyle sabittir ki, iyi bir dönerin sırrının kaliteli et ve doğru pişirme tekniklerinde saklı olduğunu biliyorum. Dededen babaya; babadan bize geçen pratik deneyimiyle mükemmel döner lezzetini damaklara nakşettik. Tercih olarak Yalova ve Balıkesir’den temin ettiğimiz etlerimizi organik  olmayan hiçbir karışımla bir araya getirmiyor ve kesinlikle hazır ürün kullanmıyoruz. Markamızın kırmızı çizgilerini misafirimize eksiksiz taşıyan 20 kişilik çalışma ekibimiz ve ferah feza bir mekanda iki denizin kokusunu birleştirmemiz de tercih nedeni olmamızın çok önemli etkenleri” sözleriyle fenomen haline gelen lezzet hikayesini özetliyor.

Maydanoz Ali, hem yerel hem de uluslar arası tadım deneyimleriyle, giderek kalabalıklaşan misafirlerini kulaktan kulağa çekim merkezi haline gelen mekanında ağırlamaya devam ediyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu