Haber

Eskişehir’de 7 düzensiz göçmen yakalandı

Eskişehir’de bir adreste düzenlenen operasyonda yakalanan 7 düzensiz göçmenin sınır dışı edilmesi için gerekli işlemler başlatılırken, insan kaçakçılığı organize eden 1 kişi tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Eskişehir Emniyet Müdürlüğü, göçmen kaçakçılığı ve insan kaçakçılığı suçlarına ışık tutarak düzensiz göçmen sayısının artmasına neden olan kişilere yönelik yaptığı çalışmalarda, Tepebaşı ilçesindeki bir adreste 7 düzensiz göçmen tespit etti. Eskişehir’deki sistemsiz göçmenlere yer ve imkan sağlayarak. Operasyonda yakalanan düzensiz göçmenlerin sınır dışı edilmesi için gerekli işlemler başlatıldı. Ayrıca operasyonun gerçekleştirildiği konutun Eskişehir’de düzensiz göçmenler tarafından ‘şok ev’ olarak kullanıldığı ve bu adrese kaçak göçmenlerin gelmesine izin veren 1 düzensiz göçmenin jandarma ekiplerince tutuklandığı belirlendi. adli makamlarca, burada başka bir adreste yakalandı. Evini düzensiz göçmenlere kiralayan 1 kişiye ‘Göçmen Kaçakçılığı’ suçu kapsamında gerekli işlemler yapıldı. – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu