Ekonomi

İstanbul Havalimanı dünyanın en güzel yerlerinin tam ortasında

Uluslararası Havalimanları Kurulu (ACI World) ve seyahat teknolojisi şirketi Amadeus tarafından gerçekleştirilen anket sonuçlarına göre İstanbul Havalimanı, dünyanın en yeterli havalimanları arasında orta sıralarda kendine yer buldu. yolcu deneyimi

ACI World tarafından oluşturulan ASQ programı kapsamında 2022 yılında dünya çapında 465 bin kişi ile gerçekleştirilen ankette havalimanlarını kullanan yolculara check-in, navigasyon kolaylığı, temizlik, alışveriş ve yemek yeme gibi faktörler sorulmuştur.

Yılda 40 milyondan fazla yolcuya ev sahipliği yapan 10 havalimanı arasında Türkiye’den sadece İstanbul Havalimanı bulunuyor.

İstanbul Havalimanı da dünyanın en keyifli ve temiz havalimanlarından biri seçildi.

ACI World tarafından yolcu değerlendirmeleri ile belirlenen ödüller, 4-7 Eylül 2023 tarihlerinde Güney Kore’nin Incheon kentinde düzenlenen ACI Müşteri Deneyimi Küresel Zirvesi kapsamında düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu