Haber

Kahramanmaraş’ta Deprem Kurbanı Genç Kızın Babasından Duygusal Doğum Günü Sürprizi

Depremzedeye babasından duygusal doğum günü sürprizi

KAHRAMANMARAŞ – Kahramanmaraş’ta bir baba, depremden etkilenen lise 2. sınıfa giden kızına sınıfında sürpriz doğum günü yapması duygulandırdı.

Kahramanmaraş’ta vatandaşlar farklı yöntemlerle deprem psikolojisinden kurtulmaya çalışıyor. Kahramanmaraş’ta yaşayan Kemal Arifoğlu, 6 Şubat şokunu yaşayan kızı ve sınıf arkadaşlarına moral vermek için doğum günü sürprizi yapmak istedi. Hazırladığı pastayla sınıfa gelen baba, doğum gününü kızının sınıfa girmesiyle kutladı.

Doğum günü sürprizinde duygulu anlar yaşadığını ifade eden Kemal Arifoğlu, “Kötü bir dönemden geçtik ve depremden sonra arkadaşlarımla biraz olsun istedim. Sadece kızım için değil diğer tüm arkadaşlarımız için geldik. Arkadaşlar kızımın sevgisi benim için çok büyük, onun da etkisiyle duygusal anlar yaşadık.” .

Elif Ezgi, babasına teşekkür ederek, “Böyle bir şey beklemiyordum çok teşekkür ederim. Depremde babamı aradım o an yanımızda değildi. Herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Okul Müdürü Ramazan Yaşar ise, “Büyük bir deprem yaşadık. Çocuklarımızın eğitim hayatı okulda başladı. Okullarımız normalleşme ve sosyalleşme alanlarında en önemli yerlerden biri.”

bogazkaleajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu