Haber

Kamu kurumu yöneticilerinden Başkan Büyükkılıç’a ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Kaya, Kayseri Meteoroloji Bölge Müdürü Denizhan Erol ve Kayseri Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı, kamu kurum ve kuruluşlarıyla her zaman temas ve istişare içinde Kayseri’ye hizmet eden lider Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Misafirlerini farklı bir ofiste karşılayan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’ye hizmet yolunda kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıyla her zaman istişare halinde olduklarına dikkat çekerek, “Kayseri’miz için her zaman en iyisini arzu ediyoruz. ve bu yolda aklı ön planda tutarak vatandaşlarımıza hizmet etmekteyiz. Kayseri Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Kaya, Kayseri Meteoroloji Bölge Müdürü Denizhan Erol ve Kayseri Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı belediyemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Kayseri Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Kaya, Kayseri Meteoroloji Bölge Müdürü Denizhan Erol ve Kayseri Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı, Lider Büyükkılıç’a hizmetlerinin yanı sıra ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Kayseri Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı, tarihi saat kulesi kakma çinilerini Büyükkılıç’a hediye etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu