Haber

Kılıçdaroğlu: Adalet Yürüyüşü 6 yaşında

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’dan İstanbul’a Adalet Yürüyüşü’nün 6. yıl dönümünde, “Asırlardır bu topraklarda adalet ve demokrasi mücadelesinin bir parçası olduysam ne mutlu bana. Kimse bu yürüyüş yürüyüşünün bir parçası olduğunu düşünmesin. sondur, bu yürüyüş sondur.” Bu bizim ilk adımımızdı. Adalet Yürüyüşü 6 yaşında” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 15 Haziran 2017’de Ankara’dan başlayıp 9 Temmuz 2017’de İstanbul’da tamamladığı adalet yürüyüşünün bugün 6. yıl dönümü. Ankara’dan İstanbul’a yaklaşık 450 kilometre yürüyen Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Adalet Yürüyüşü’nün yıldönümü münasebetiyle bugün sosyal medya hesabından.

Kılıçdaroğlu, “Yürüyüşümüz ülkemizdeki tüm mazlumlar ve adalet arayan herkes içindi. Yüzyıllardır bu topraklarda adalet ve demokrasi mücadelesinin bir parçası olduysam ne mutlu bana. Hiç kimse bu yürüyüşün bir milat olduğunu düşünmesin. bitsin, bu yürüyüş bizim ilk adımımızdı! Adalet Yürüyüşü 6 yaşında.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu