Haber

Kütahya Belediyesi’nden Hamidiye’ye Kültür Merkezi

KÜTAHYA (İGFA) – Kütahya’da mahallelerin ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarına devam eden Kütahya Belediyesi, Hamidiye Mahallesi Kültür ve Sosyal İşler Merkezi’ni tamamlayarak vatandaşların hizmetine açtı. İçerisinde muhtarlık, nikah salonu, mahalle fırını gibi vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanabileceği alanların yer aldığı Hamidiye Mahallesi Kültür ve Sosyal İşler Merkezi’nin açılışını Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, vilayet protokolü, temsilcileri ve çok sayıda Kütahyalı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Prof. Envanterimize baktık, önce yer bulduk, imar tadilatını yaptık, gerekli meclislerden geçtik, meclisimizden kararımızı aldık, ihaleye çıktık, üretimi tamamladık, bugün Rabbim bize rızkını verdi. açma fırsatı. Bundan sonra mahallemizdeki pahalı vatandaşlarımıza emanet ediyoruz. Burayı her gün kullanacağız, en iyi şekilde koruyacağız, gözetleyeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu