Haber

Meral Akşener: Bizi engellemeye çalışan Saray değil Saraçhane

GÜZEL Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin küme toplantısında konuşuyor.

Akşener’in açıklamalarından satırbaşları şöyle:

“Siyasetteki herkes, görüşü ne olursa olsun bizden çok rahatsız. Biz zaten hükümetin rahatsız olduğunu biliyorduk, DEM’cilerin rahatsız olduğunu. Ancak ana muhalefet partisinin de çok rahatsız olduğunu gördük. Rahatsız ediyorsak eğer. bu kadar çok insan var, bu doğru şeyleri yaptığımız anlamına geliyor.

Bugün bizden reklam panoları olmadan seçim kampanyaları yürütmemizi istiyorlar. Bu kez başımıza bela olan iktidar değil ana muhalefet, saray değil belediye, Saray değil Saraçhane.

Seçim kampanyasına hazırlık aşamasında 4 sloganımız var. Bunlar büyük karın ağrısının nedenleridir. Beşincisini de ekledim: Ne saray sansürüne ne de belediye sansürüne mecbur değilsiniz.

Hayatında hiç tokat yememiş, arabası vurulmuş bir genel lider olarak karşınızdayım. Bebeğim gül bebeğimle geldin hayatımıza, bizi korkutacak mısın? Her siyasi parti ve biz Ankara, İstanbul ve İzmir’de billboard kiralamak için bir firmayla anlaştık ve parasını ödedik.

Posterlerin fotoğrafları çekildi ve ardından İstanbul’dan firmaya “Bunları asmayacaksınız, biraz yumuşatın” diye telefon geldi. Üstelik Ankara ve İzmir’de asılmayacaktı. Sonra eş başkanlık dediğimde kırılıyorlar, kızıyorlar.

Referandum sürecinde kiraladığımız salonları, partimizin kuruluş lansmanı için kiraladığımız ünlü oteli, genel merkez için bina arayışına girdiğimiz zamanları hatırlayın.

ŞİRKETE YAPARLARSA ŞAŞIRMAYACAĞIZ

Bu gibi durumlarda belediyenin izin vermemesi halinde, gerekçesini belirten bir ret yazısı, yazarın imzası ve kaşesi ile birlikte firmaya gönderilir. Ama öyle bir ret, izin, ilişki yok, konu sözlü kalıyor. Bu rezaletten dolayı şirketi suçlarlarsa şaşırmayız.

Mağdur kim olursa olsun, zamanı geldiğinde haksızlığa karşı mücadele için Pınarhisar’a, Saraçhane’ye koşan biziz, zamanı geldiğinde ise en kirli bedeli ödeyen yine biziz.

Yıllardır zalim bir iktidara karşı dimdik ayakta duran bizler, şimdi onun şeytani taklitlerine boyun mu eğeceğiz? Ateş çemberlerinden geçip bu günlere gelen bizler, şimdi kibritle mi yanacağız?

Özgür Özel, Eskişehir’de ilginç bir konuşma yaptı. Bizim hakkımızda inanç sınırlarını aşan bir konuşma yaptı ve AK Parti ile tuhaf ilişkilerimiz olabileceğini ifade etti. Çok ciddi bir iftira attı. Buradan Sayın Özel’e sesleniyorum: 2017’de hayır oyu kampanyası yaptığımızı bilmiyor olabilirsiniz. Eski genel başkanımız Kılıçdaroğlu’na gidin ve sorun, CHP bize 1 lira yardım yaptı mı? Cevap hayır. Pençemizi kurarken Kılıçdaroğlu bize 1 lira yardım etti mi? Sayın Kılıçdaroğlu bunun cevabını vermek zorundasınız. En çok yardımı parasını ödediğimiz salonlardan alıyoruz.

Detaylar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu