Teknoloji

Resident Evil 4 Remake için yeni oynanış videoları yayınlandı

 
Capcom tarafından yayınlanacak olan aksiyon, nişancı, hayatta kalma oyunu Resident Evil 4’ün yeniden yapımı için çeşitli medya kuruluşları tarafından çok sayıda oynanış görüntüsü yayınlandı. Bu oynanış görüntüleri ile oyunda nasıl bir yapının yer aldığını görebilir ve oyun içi mekaniklere, animasyonlara ve daha fazlasına göz atabiliriz.
 
Remake versiyonu çok yakında
 
 
 
4Gamer.net, Dengeki Online, Famitsu, GameSpot, Gamer.ne.jp, GAME Watch, IGN, Siliconera ve VGC tarafından yayınlanan oyun görüntüleri bize oyunun yapısını, mekaniğini, iyileştirmelerini ve daha fazlasını gösteriyor. Resident Evil 4 Remake, 24 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
2005 yılında piyasaya sürülen ve bizlere sunulan orijinal Resident Evil 4, remake versiyonu ile yeniden karşımıza çıkıyor. Yeni grafik geliştirmeleri ve yeni oynanış dinamiklerini içerecek olan yapım, yeni mekanikleri de bizlere sunmayı amaçlıyor. 24 Mart’ta çıkacak olan oyunun oynanış görüntülerini aşağıda görebilirsiniz:
 
4GAMER.NET
 
 
 
Lake Term Keşif Sahnesi
 
 
 
Ashley ile Seyahat / Savaş Sahnesi: Garrador
 
 
 
DENGEKİ ÇEVRİMİÇİ
 
 
 
FAMITSU
 
 
 
OYUN İZLE
 
 
 
Keşif ve Savaş
 
 
 
IGN
 
 
 
Oyun Noktası
 
 
 
VGC
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu