Haber

Sandıklı Kur’an Kursu Açılış Töreni Yapıldı

İncirliova İlçe Müftülüğü koordinasyonunda inşaatı tamamlanan Sandıklı Kur’an Kursu’nun açılış töreni gerçekleştirildi.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda konuşan İl Müftüsü Hasan Güneş, “Sandıklı Kur’an Kursumuz İncirliova ilçemize ve şehrimize hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim hayatları boyunca milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmaya devam etmelerini umuyoruz.” “Bizim öncelikli amacımız çocuklarımızı dini anlamda yetiştirmektir. Geleceğimiz ve teminatımız olan çocuklarımızın bir arada yaşamasını sağlayacak kurslarımızda bizlere maddi ve manevi destek verenlere bir kez daha canı gönülden teşekkür ediyorum. Dinimizin kökenlerini doğru ve açık bir şekilde öğrenmektir” dedi.

Hayırseverlerin yardımları ve İncirliova İlçe Müftülüğü’nün desteğiyle açılan Sandıklı Kur’an Kursu’nda ayrıca 4-6 Yaş Kur’an Kursu, Aile ve Dini Rehberlik Merkezi, İhtiyaçlara Yönelik Kur’an Kursu ve gençlik merkezi yer alıyor. İl Müftüsü Hasan Güneş, İl Müftü Yardımcısı Melek Sevindi, İncirliova İlçe Müftüsü Bayram Yılmaz, öğrenciler, öğretim görevlileri ve vatandaşlar katıldı. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu