Haber

Seferihisar Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramını Satranç Turnuvasıyla Kutladı

Seferihisar Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı satranç turnuvasıyla taçlandırdı. Yaza satrançla merhaba diyen Seferihisar, yaz sezonunu bu anlamlı turnuvayla kapattı. İki gün süren turnuvaya 40 sporcu katıldı.

Seferihisar Belediyesi Teos Yaratıcı Yazarlar Evi’nde düzenlenen ve 2 gün süren “30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası”na Türkiye’nin birçok yerinden 40 sporcu katıldı. Hem çocukların hem de gençlerin büyük ilgi gösterdiği turnuvada yaş grubu ayrılmadan mücadele eden tüm sporculara hatıra madalyaları verilirken, kupalar da sahiplerine kavuştu. Turnuvayı Ali Arda Eracar kazanırken, Mehmet Berat Asri ve Buyruk Kemal Ateş ikinci ve üçüncü sırayı paylaştı. “Yaza satrançla merhaba dedik. Sezonu çok anlamlı bir turnuva olan 30 Ağustos Zafer Kupası ile kapatıyoruz” diyen Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, “Katılan tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Turnuvalarımız ve etkinliklerimiz önümüzdeki dönemde de devam edecek. kış.”

kartal-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu