Haber

Serkan Çayoğlu, Eşi Özge Gürel Hakkında Çok Konuşulan Romantik Açıklamalarda Bulundu!

Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel yıllardır hepimizin severek takip ettiği çiftlerden biri. Uzun yıllardır birlikte olan çift, çoğu zaman aşklarıyla adından söz ettiriyor. Serkan Çayoğlu, geçtiğimiz günlerde ELLE Türkiye’ye verdiği röportajda eşi Özge Gürel hakkında samimi ve romantik açıklamalarda bulunmuştu.

İşte detaylar ?

İlişkileri 2014 yılında Kiraz Mevsimi dizisiyle başlayan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu yıllardır hepimizin severek takip ettiği bir çift.

Bildiğiniz gibi 9 yıldır birbirine aşık olan çifti magazin gündeminde çok sık görmüyoruz.

2022 yılında ilişkilerini evlilikle taçlandıran çiftin çoğumuzun imrendiği bu pozları hepimizin gözlerine kalpler açtı.

Eşi Özge Gürel hakkında sık sık romantik açıklamalarda bulunan Serkan Çayoğlu, son dönemde bunlara bir yenisini daha ekledi.

Serkan Çayoğlu, ELLE Türkiye’ye verdiği röportajda Özge Gürel hakkında şunları söyledi: “Özge ilk andan itibaren bana çok farklı göründü.”

Serkan Çayoğlu bu anlamlı açıklamaya, “Doğru söz bu, farklıydı. Gördüğüm ya da tanıdığım hiç kimseye benzemiyor; “Kimse ona.” o devam etti.

Serkan Çayoğlu, Özge Gürel’e olan duygularını şöyle anlattı: “Senin yanında kendimi zahmetsiz ve özgür hissediyorum. “Başka hiçbir şeye ihtiyacın yokmuş gibi geliyor, her şey yolunda ve sen benimle olursan ve mutlu olursan geri kalan her şey halledilecek” dedi.

Serkan Çayoğlu’nun bu romantik açıklamaları hepimizde “Bizim de şansımız olabilir mi?” sorusunu uyandırıyor. söylememi sağladı.

Serkan Çayoğlu’nun bu açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu