Haber

Siirt TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı! TOKİ Siirt çekilişi sonuçları açıklandı mı? E-Devlet Siirt TOKİ çekiliş sonuçları isim listesi!

Siirt TOKİ çekilişi sonuç sorgulama ekranı çekiliş işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile arama motorlarında birçok kişi tarafından araştırılmakta ve kontrol edilmektedir. E-Devlet Siirt TOKİ kura sonucu sorgulama ekranında isim listesi için yapılan araştırmalar aranıyor. Başvuru işlemlerini tamamlayan birçok vatandaş, sonuçların açıklanmasını ve isim listesini bekliyor. İşte Siirt TOKİ çekilişi sonuç sorgulama ekranı! TOKİ Siirt kura sonuçları belli oldu mu? E-Devlet Siirt TOKİ çekiliş sonuçları isim listesi!

SİİRT TOKİ KURA SONUÇ SORGU EKRANI

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamalara göre, çekiliş işlemlerinin tamamlanmasıyla TOKİ çekiliş sonuçları Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesi ve e-Devlet üzerinden sorgulanabilecek. Balıkesir TOKİ çekiliş sonuçları listesi BURADA

E-DEVLET SİİRT TOKİ PARSEL SONUÇ İSİM LİSTESİ

TOKİ çekiliş sonuçlarını e-Devlet üzerinden sorgulamak isteyen vatandaşlar, haberimizde yer alan Siirt TOKİ çekiliş sonucu sorgulama ekranı ile birlikte e-Devlet üzerinden başvuru sonuçlarını öğrenebilecekler.

TOKİ ÇİZİM SONUÇLARINA NASIL BAKILIR?

TOKİ toplu konut projesine başvuran vatandaşlar, çekiliş sonuçlarına E-Devlet üzerinden ulaşabilecek. TOKİ çekiliş sonucunu sorgulamak için E-Devlet üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu