Teknoloji

Togg’dan Ön Sipariş Süreci Hakkında Açıklama

Kısa bir süre önce Trumore adlı taşınabilir uygulamasını yayına alan Togg, ön sipariş için kullanılacak NFT’lerin açık artırmasını şubat ayının başında başlatmıştı. Ancak 6 Şubat’ta başlayan bu müzayede, Kahramanmaraş’ta binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremlerin ardından ertelendi.

Togg akıllı cihazlarının deprem nedeniyle geciken ön siparişleriyle ilgili çok sayıda vatandaş bilgilendirilmeyi bekliyordu. Togg bugün bu konuyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Ön sipariş süreci yakında başlayacak ve NFT müzayedesi ile satışa çıkacak 100. Yıl Özel Seri otomobiller, öncelikli teslimat kapsamından çıkarılarak 29 Ekim’de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Togg, yaptığı açıklamada ön sipariş sürecinin Trumore ve web sitesi üzerinden tamamlanacağını söyledi. yakın tarihte başlayacağına söz verdi. Ek olarak, ön sipariş süresi sona erdiğinde, almaya hak kazananlar arasında teslimat önceliğini belirlemek için bir Togg C-SUV düzenlenecektir. çizmekde eklenecektir.

Bunun dışında ileri bir tarihte gerçekleştirileceği belirtilen NFT müzayedesi üzerinden de satılacak. 100. Yıl Özel Seri Koleksiyonu, öncelikli teslimat kapsamından çıkarılmış olup, 29 Ekim 2023 tarihinde kullanıcıların beğenisine sunulacaktır. belirtildi. Ayrıca ön sipariş yöntemlerinden biri olarak duyurulur YeniLig müsabakası da iptal edildi.de eklendi.

Bazı kullanıcılardan tepki

Bazı kullanıcılar Togg’un paylaşımının altında mağdur olduklarını belirtmiş ve bir açıklama beklediğini belirtmişti. Bu yorumlarda kullanıcılar, öncelikli olduğu için NFT satın aldıklarını söylüyor; Ancak özel dizinin ertelenmesi nedeniyle mağdur olduklarını belirtti. NFT’lerde kullanılan kripto para birimi AVAX’ta da boşa harcadığını söyleyenler oldu.

gerze-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu