Sağlık

Türkiye Saç Ekiminde Avrupa Lideri

Türkiye sağlık turizmi açısından dünyada birinciliğini koruyor. Saç ekiminde Avrupa lideri olan Türkiye’yi her yıl Almanya, İsviçre, Hollanda, Fransa, İtalya gibi ülkelerden binlerce hasta ziyaret ediyor. Bank of Hair Saç Ekim Merkezi Kurucusu Devran Yüksel, Avrupalı ​​hastaların Türkiye’ye büyük güven duyduğunu, deneyimli doktor ve sağlık çalışanlarının özverili hizmetleri sayesinde saç ekim işlemlerinin burada sorunsuz bir şekilde tamamlandığını belirtiyor.

Güvenilirlik, yüksek teknoloji ve uygun fiyat politikasıyla Avrupa lideri

Bank of Hair Saç Ekim Merkezi Kurucusu Devran Yüksel, Türkiye’deki saç ekim merkezlerindeki doktorların ve sağlık çalışanlarının her yıl binlerce hastayı mutlulukla ülkelerine gönderdiğini şu sözlerle belirtiyor:

“Türk doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız alanlarında uzman olup, hastalarımızın ülkelerine keyifli bir şekilde dönebilmeleri için isteklerine en uygun şekilde cevap vermek için çalışmaktadırlar. Saç ekimi için ülkemize gelen hastalar geri döndüğünde Ülkelerine gidiyorlar, burada deneyimlerini mutlulukla paylaşıyorlar ve mutlaka hastalarımızın etrafındaki insanlar da Türkiye’ye dönüyor.” geliyor.

Sağlık turizminde özellikle saç ekiminde bir numarayız. Hekimlerimizin güvenilir ve tecrübeli olmasının yanı sıra teknolojik imkanlarla da hastalarımızın bu süreci ağrısız ve konforlu bir şekilde atlatmasını sağlıyoruz. Ayrıca Türkiye uygun fiyat politikası nedeniyle de tercih ediliyor. Avrupalı ​​hastalar mutlaka belirli bir alanda uzmanlaşmış klinikleri tercih ediyor. Saç ekimi konusunda da uzman bir grubumuz var. Amacımız bu alanda en iyisi olmaktır.”

25-45 yaş aralığındakilerin dikkatine!

Saç ekiminde hastaların yaşı işlemin başarısını etkileyen faktörler arasındadır. Bank of Hair Saç Ekim Merkezi Kurucusu Devran Yüksel, “Doktorlarımız hastalarımızı muayene ettikten sonra nasıl bir işlem yapılacağını ve ne zaman yapılacağını belirtiyorlar. Ancak 25 yaş altı hastaların beklemesi gerektiğini düşünüyoruz. Sürecin başarılı olması için 45 yaşına kadar olan hastalara saç ekimi yaptırılabilir.” “İleri yaşlarda işlemi birkaç kez yaptırmak zorunda kalabiliyorlar.” dedi.

Almanya’nın en iyi 3 kliniğinden biriyiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu