Ekonomi

Vakıf Katılım’dan çiftçilere özel Tarımsal Takviye paketi

Katılım finansmanında referans kuruluş olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vakıf Katılım, finansal hayatı destekleyen ve kolaylaştıran hizmetler sunmaya devam etmektedir. Türkiye’nin kalkınması ve uluslararası rekabette daha da güçlenmesi için 4C (Üretim, İstihdam, İhracat ve İnovasyon) alanlarında takviye paketleri sunan Vakıf Katılım, sürdürülebilirlik vizyonu kapsamında Tarım Bankacılığı faaliyetlerine başlıyor.

Tüm dünyada sürdürülebilir tarım fırsatlarının artırılması; gıda, tarım ve hayvancılığa zemin oluşturmak her geçen gün daha da değerli hale geliyor. Bu kapsamda Vakıf Katılım, “Ortak Geçmiş, Ortak Gelecek” vizyonu ile çalışmaktadır. Son olarak Tarım Bankacılığı çalışmalarıyla da üreticinin ve çiftçinin yanında yer almaktadır.

Vakıf İştirak Genel Müdürü Osman Çelik, “Tarım Bankacılığı çalışmalarımız kapsamında Tarım Destekli Finansman Paketi’ni sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Paket ile çiftçilerimize ve tarım müdürlüğümüze destek oluyoruz; Ülkemizin ortak geleceğinde büyük pay sahibi olacağına inandığımız üreticilerimize uzun ve esnek vadeli tarım finansmanı ile tam destek sağlıyoruz. Tarımda sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında girdi üreten firmaların sulama ve elektrik maliyetlerini düşürmenin yanı sıra kadın ve genç istihdamına da katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Üreticilerimizin her zaman yanında olacağız, ülkemiz tarım koluna değer katmaya devam edeceğiz. Esnek vadeli tarımsal finansman çalışmaları ile üreticilerimize destek oluyor, tarımsal işletme finansmanının yanı sıra nitelikli tarım projeleri ve tarım makineleri finansal kiralama gibi yatırıma yönelik finansmanlar da sunuyoruz.

Ferah Kart, üreticilere hasat dönemine uygun ödeme çözümleri sunuyor.

Üreticilere esnek ve uzun vadeli ödeme çözümleri sunan Vakıf Katılım, tüzel kişi üreticilerin tarımsal harcamaları, ekipman ve hasat vadeli hammadde alımları gibi ihtiyaçları için Ferah Kart ile finansman sağlamaktadır. Esnek, uzun vadeli ve avantajlı oranlar içeren tarımsal finansmanın yanı sıra Devlet Destekli Tarım Sigortası (TARSİM) ile tarımsal üretimi de güvence altına alıyor.

haber-dulkadiroglu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu