Yaşam

Yeşilçam sanatçısı Serpil Örümcer şimdi de şarkılarını satıyor

Eski manken, oyuncu ve şarkıcı Serpil Örümcer, şarkılarını bir CD’de topladığını söyleyerek 300 liradan satışa çıkardığını söyledi.

Birkaç ay önce eski fotoğraflarını satışa çıkaran Örümcer, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı:

“1970’li yılların sanatçısı Serpil Örümcer’im. Bazı ihtiyaçlarımdan ve borçlarımdan dolayı nostalji olarak şarkılarımı bir CD’de topladım. Onları satmak istiyorum. Eğer arzu ederseniz adresinize imzalı olarak gönderirim. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun diliyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Ne olmuştu?

Faturalarını ödemek için eski fotoğraflarını satmaya başlayan Serpil Örümcer geçen aylarda Instagram hesabından yayınladığı videoda, “Ben 70’li yılların sanatçısı Serpil Örümcer’im. Bu fotoğraflarımı 200 liradan yardım amaçlı satıyorum. Elektrik, su, doğal gaz faturamı ödemek istiyorum. Eğer bana yardımcı olursanız adınıza imzalı fotoğraflarımı göndermek istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu