Yaşam

Dün akşam yayınlanan bölümde Ömer’in tepkileriyle hepimizin yüzünü güldüren Şükran’a yorum yağdı.

Dün akşam yayınlanan Ömer bölümünde Ömer ve Gamze’nin herkese olan sevgisi izleyenleri büyülerken, Gamze’nin Reşat’ın evinde kalması ve artık kardeşi olan Şükran ile vakit geçirmesi bambaşka bir olaydı. Gamze ve Ömer’i görünce hayatı sorgulamaya başlayan Şükran’a seyircilerden tepkiler yağdı.

Star TV’nin sevilen dizilerinden Ömer dün akşam yayınlanan 19. bölümüyle yeniden beğenildi.

Tüm kategorilerde birinci olan dizide herkese rağmen devam eden Ömer ve Gamze aşkı seyirciye duygusal anlar yaşatırken, Ömer Gamze’yi babasının evine götürdüğünde Gamze ve Ademoğlu ailesi yakından tanıma fırsatı buldu. birbirine göre.

Ömer’in ağabeyi Tahir’in bu ilişkiyi hiçbir şekilde onaylamadığını hepimiz bilsek de Tahir’in yönetimindeki Şükran’ın bir kız arkadaşı olması ve Gamze sayesinde yavaş yavaş dış dünyayı ve en önemlisi aşkı keşfetmesi hepimizin yüzünü güldürdü. .

Gamze ve Ömer’in toplum içinde el ele tutuştuklarında verdikleri tepkiyle saflığını bir kez daha gösteren Şükran, dün akşam yayınlanan Ömer bölümünde şüphesiz en beğenilen karakterlerden biri oldu.

İşte oyuncu Gamze Karaduman’ın canlandırdığı Şükran’ın oyunculuk dersi vererek tepkileri üzerine yapılan yorumlar:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Şükran Günü için yapılmış şu görseli eklemeden geçmeyelim:

selcuk-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu