Ekonomi

Gemini’den Kripto Pazarını Sarsacak Yeni Platform

Son dönemde ABD borsalarında yaşanan çalkantılarla birlikte Gemini, yurt dışından müşteri kazanmak için kolları sıvadı. Sadece denizaşırı müşteriler içinolarak açılacak yeni kripto türevleri platformunu duyurdu.

İkizler doları (GUSD) cinsinden gönderilecek ilk çalışma kalıcı Bitcoin sözleşmesi belirtilecektir. Akabinde yine İkizler doları ile ilgili olarak kalıcı (ETH) bir sözleşme yapılacaktır.

Platforma Türkiye’den de erişim sağlanabilmektedir.

Bu platform açılacak Singapur, Hong Kong, Hindistan, Arjantin, Bahamalar, Bermuda, Brezilya, El Salvador, İsrail, Nijerya, Güney Afrika, Güney Kore, İsviçre, Tayland ve Türkiyee’den kullanılabilir.

Aynı zamanda Gemini, Asya-Pasifik için yeni planları olduğunu söyledi ve Hindistan’da açılacak yeni ofislerle Birlikte ABD dışındaki müşterileri için büyük planları olduğunu duyurdular. ABD borsalarındaki çalkantı ile birlikte Gemini’nin yurtdışına açılması büyük bir fırsat olarak görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu