Yaşam

Sinan Akçıl, Marin Panorama’dan ev aldı

Eviz Yapı tarafından önceki gün Kuşadası’nda temeli atılan Marin Panorama projesinin lansman gecesine başarılı sanatçılar Sinan Akçıl ve Ömür Gedik katıldı. Enbe orkestrasının sahne aldığı gecede konuklar doyasıya eğlendi.

AKÇİL EVLİLİK İÇİN HAZIRLANIYOR

Lansman gecesine katılan Sinan Akçıl, proje sahibi Şakir Eviz ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kuşadası’nda tatil yapmayı bir ayrıcalık olarak gördüğünü söyleyen Akçıl, projenin ilk konutunun anahtarını da aldı. Evin anahtarını kasasında saklayacağını söyleyen Akçıl, “Ben bu evi evleneceğim kadınla yaşamak için aldım, evlerin ilk teslim tarihi 30 ay sonra, tahminimce evleneceğim. O zaman ben de anahtarı evleneceğim kadına verip evi ona hediye edeceğim, çok istiyorum” diyerek evliliğe hazır olduğunu söyledi. belirtilmiş.

BEYEFENDİ ERKEK BULMAK ZOR

Lansman gecesine katılan bir diğer isim de başarılı müzisyen Ömür gedik oldu. Kuşadası’nı çok sevdiğini ve her yaz mutlaka tatile geldiğini belirten Gedik Sinan Akçıl, bu evi evleneceğim kadın için alıyorum diyerek Ferhat Göçer’e tatlı bir gönderme yaptı. yok böyle beyler

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu