Yaşam

E-GÜVEN Akademi öğrencilerle buluştu

Kâr amacı gütmeyen E-GÜVEN Akademi, uzman ekibiyle e-dönüşüm alanında eğitimler vermeye devam ediyor. Bir kurumsal sosyal sorumluluk projesi olan E-GÜVEN Akademi, 2015 yılından bu yana öğrencileri geleceğe hazırlayan üniversite-özel sektör dayanışmasının verimli bir örneğidir.

E-dönüşüm alanında farkındalık yaratan E-GÜVEN Akademi özellikle e-dönüşüm alanında faaliyet gösteren firmalarda çalışmak isteyen öğrenciler, e-dönüşüm unsurlarını sistemlerine entegre etmek isteyen profesyoneller, kamu ve özel şirket çalışanları, e-dönüşüm uygulamaları ve stratejileri hakkında bilgi edinmek isteyenler. ve kurumlara katkı sağlamak.

 

Gençler sürdürülebilirliğe ve doğa dostu çözümlere ilgi gösteriyor

Dijital dönüşüm ve dijital iş süreçlerinin uzmanlar tarafından değerlendirildiği ve bu alandaki değerli gelişmelerin aktarıldığı E-GÜVEN Akademi’de bu yıl; Dijitalleşmenin iş süreçlerine etkisi, sürdürülebilirlik, doğayı koruyan yenilikçi çözümler, e-imzanın dijital dönüşümdeki yeri, işletmelere ve bireylere sağladığı faydalar, kullanım alanları ve uzaktan çalışma süreçlerine katkıları ele alındı.

 

Sertifikalar e-imzalıdır

2015 yılından bu yana üniversiteler ile sertifika programları düzenleyen ve üniversite-özel sektör işbirliğini canlı tutan E-GÜVEN Akademi, bu yıl devlet ve vakıf üniversitesi ile gerçekleştirildi. E-Dönüşüm Sertifika Programı’na katılan öğrencilere sertifikaları dijital olarak verildi ve Paperzero platformunda e-imzalandı.

 

Katılım ve farkındalık her yıl artıyor

Kurumsal sosyal sorumluluk görevlerinin bir modülü olarak gördükleri E-GÜVEN Akademi’yi kurduklarını belirten E-GÜVEN Genel Müdürü İlker Türkoğlu, “E-GÜVEN Akademi ile, olma yolunda değerli bir boşluğu dolduruyor. bilgi toplumu olarak e-dönüşüm alanında farkındalık yaratmayı ve nitelikli iş yaratmayı hedefliyoruz. gücüne katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bu yıl dijitalleşme sürecinde hayatımıza giren uygulamalar, e-imza, e-dönüşüm ve gündemdeki yeni konuları ele aldık. Her konuda bir uzman kendi alanındaki deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Öğrenci arkadaşlarımızdan aldığımız geri bildirimler bizleri motive etmenin yanı sıra programımızın içeriğine de katkı sağlıyor.” bilgileri verdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu